Showroom Barbicide w Warszawie

showroomW sobotę 18 sierpnia 2012r. w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 18, wspólnie z marką Tahe został otworzony Showroom BARBICIDE.

Niebieska jakość dla salonów i gabinetów

Do dyspozycji fryzjerów i kosmetyczek z Warszawy i okolic oddajemy możliwość szczegółowego poznania oferty nowej jakości dezynfekcji jaką daje Barbicide.
Showroom Barbicide w samym centrum Warszawy pozwala zobaczyć i przetestować działania wszystkich produktów dostępnych w ofercie oraz przekonać się jak sprawdzają się w branży beauty.

Showroom BarbicideShowroom BarbicideShowroom Barbicide

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie z Ambasadorem marki Barbicide i rozwiania wszelkich wątpliwości na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.
Produkty Barbicide to gwarancja profesjonalnej higieny i dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej.

Barbicide - nowa jakość dezynfekcji

Showroom BarbicideNajnowsze technologie i opatentowane rozwiązania gwarantujące skuteczną i szybką, a zarazem bezpieczną dla użytkowników dezynfekcję z rozwiązaniami chroniącymi sprzęt i wyposażenie.

Marka Barbicide® od ponad 60 lat jest w USA liderem na rynku dezynfekcji profesjonalnej.
W roku 1947 znany nauczyciel chemii z Nowego Jorku (USA), Maurice King, rozpoczął pracę nad rozwojem środków dezynfekujących, których charakterystyczny i klarowny niebieski kolor jest znany w salonach fryzjerskich całego świata. Maurice King uczynił wszystko, aby wprowadzić nowe standardy higieny.

Kontynuując myśl Maurice King marka Barbicide wprowadza nowe rozwiązania zgodnie z najwyższymi wymaganiami higieny obowiązującymi w branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

 

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
Showroom Barbicide – ul. Marszałkowska 18, Warszawa
Marcel Kaluszkiewicz - Ambasador marki Barbicide
kom.: +48 663 999 203; e-maili: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tekst: kurierfryzjerski.pl zdjęcia: Silog Sp. z o.o.