Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk poświęcony jest zwiększeniu świadomości i zrozumienia na temat znaczenia mycia rąk mydłem, jako skutecznego i niedrogiego sposobu zapobiegania chorobom.

Nawet tutaj nie jesteś bezpieczny

To był koszmar.
Przez pół roku leczyłam zaropiałe powieki. Straciłam wszystkie rzęsy i brwi. Oczy tak mnie swędziały, że miałam ochotę je wydrapać. I to wszystko po wizycie u kosmetyczki.

Bakterie fekalne? Znajdziesz je na swoim telefonie

Mamy je zawsze ze sobą, śpimy z nimi, a smartfony przekazują nie tylko wiadomości, ale także bakterie. Są takie przedmioty, które towarzyszą nam przez cały dzień i bez których trudno byłoby nam się obejść.

Płacisz za wizytę - zakażenie gratis

Jeśli myślisz, że gabinety urody, zdrowia czy przyjemności wolne są od zagrożeń zdrowotnych, jesteś w błędzie!
Poznaj najczęstsze kłopoty, jakie tam mogą cię spotkać. I dowiedz się, jak można ich uniknąć.

Nie daj się grypie

Stosowanie odpowiedniej higieny osobistej to najlepszy sposób ochrony przed grypą.
Pomoże to spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa, jest to także najskuteczniejsza metoda chronienia siebie i innych przed zarażeniem.

Te wirusy zabijają ludzi!

W ciągu najbliższych pięciu lat może dojść do pandemii infekcji wirusowej, która może doprowadzić do śmierci znacznej części ludzkości. Ebola, HIV, SARS, wirusy świńskiej i ptasiej grypy – to jedne z najgroźniejszych zarazków,

Showroom Barbicide w Warszawie

showroomW sobotę 18 sierpnia 2012r. w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 18, wspólnie z marką Tahe został otworzony Showroom BARBICIDE.

TAHE łączy siły z BARBICIDE

Tahe PolskaMarka TAHE realizując swoją filozofię pracy łączy siły z BARBICIDE – liderem rynku dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, kosmetycznych i medycznych.