Test z podstawowej wiedzy o Dezynfekcji Barbicide

Test potwierdzający wiedzę z zasad stosowania dezynfekcji Barbicide oraz podstaw dekontaminacji, przeznaczony dla Profesjonalistów prowadzących usługi w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, salonach fryzjerskich, masażu, tatuażu, salonach manicure, pedicure oraz w ośrodkach SPA &  Wellness i rehabilitacji.

Zaliczenie testu jest niezbędne do uzyskania Certyfikatu Barbicide.

Prosimy o uważne zapoznanie się z każdym pytaniem i zaznaczenie jednej odpowiedzi. W każdym pytaniu, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Po zakończeniu testu i wysłaniu do nas, skontaktujemy się z Tobą na podane w teście dane.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami. POWODZENIA!!!

Aby przejść do testu kliknij ten link - test otworzy się w nowym oknie!


TEST BARBICIDE  WYNIK POZYTYWNY (min.80%)  WYBÓR PAKIETU

Po otrzymaniu od nas pozytywnej oceny, możesz wybrać pakiet, który wyślemy do Ciebie po opłaceniu określonej kwoty:

plan higieny barbicide
naklejka barbicide
  • PAKIET FULL: Certyfikat Barbicide + naklejka Barbicide potwierdzająca status Twojego salonu jako bezpieczny i czysty + PLAN HIGIENY (gotowy do powieszenia i stosowania w Twoim salonie i gabinecie) - skorzystaj z płatności on-line, aby przesłać do nas opłatę w wysokości 35 zł brutto*
  • PAKIET MINI: Certyfikat Barbicide + naklejka Barbicide potwierdzająca status Twojego salonu jako bezpieczny i czysty - skorzystaj z płatności on-line, aby przesłać do nas opłatę w wysokości 25 zł brutto*.
Opłata
za Pakiet Full

35,- zł brutto

→ Certyfikat
→ Naklejka
→ Plan Higieny
→ przesyłka kurierska

zapłać on-line

Opłata
za Pakiet Mini

25,- zł brutto

→ Certyfikat
→ Naklejka
→ przesyłka kurierska

zapłać on-line

 *dotyczy wysyłki na terenie Polski


Na każdą wpłatę wystawiamy paragon lub fakturę (zgodnie z wypełnionym formularzem na stronie z testem).
Płatności obsługiwane są poprzez bezpieczne i szyfrowane transakcje - Przelewy 24

przelewy24

 

Informujemy, że nie przetwarzamy danych osobowych. Wpisane dane traktowane są wyłącznie w sposób niezbędny do zrealizowania procesu wystawienia Certyfikatu, ewidencji sprzedaży oraz dostawy. Wszystkie informacje podane na naszej stronie podczas procesu certyfikacji traktowane są wyłącznie jako dane biznesowe / profesjonalne. Nie wykorzystujemy i nie planujemy wykorzystywać podanych danych do rozsyłania nie zamówionej korespondencji. Nie przekazujemy dalej żadnym innym instytucjom oraz przedsiębiorcom pozyskanych na niniejszej stronie danych. Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższych informacjach dodatkowych.